Mgr. Jaroslava Kovaříková
kovaja@zsjunacka.cz
Tel. kontakt

Speciální pedagog

Vážení rodiče, milí žáci K 31. 8. 2024 končím na pozici speciálního pedagoga a od nového školního roku nastoupí nová kolegyně. Děkuji vám za spolupráci a přeji hezké prázdniny. Mgr. Kateřina Coufalová

Odměna

Na závěr roku jsme se sladce odměnili.

Krásné léto!

Děkujeme za celoroční spolupráci a všem přejeme zasloužené, odpočinkové léto.

Hmyzí domeček

A to je náš hmyzí domeček. Vypadá skvěle.

Korfbal ve druhých třídách.

Dnes jsme si zahráli korfbal. Hráli jsme poprvé a hra se nám líbila.

Hmyzí hotel

O stavbu našeho hmyzího hotelu se nám postarali Míša s Františkem. Hotel už stojí a my začneme plnit komůrky.

Návštěva ve druhých třídách.

Žák 5. A Petr Hajchel a jeho bicí. Moc pěkné a děkujeme.

Ponožky na nožky.

Den bláznivých ponožek ve druhých třídách. Další bezva akce Školního parlamentu.

Den dětí na bazénu.

Krásné chvíle na bazénu s bezva pomůckami, závody v plavání a jízda ve člunu, bylo dnešní náplní plaveckého výcviku. Děkujeme.

Co nás čeká v červnu

11. 6. Poslední možnost platby pracovních sešitů (600 kč) 12. 6. 2024 Den bláznivých ponožek. 10. – 14. 6. Kontrola učebnic. 24. – 27. 6. Úklid šatních skříněk + vrácení klíčů. 28. 6. Slavnostní rozdávání vysvědčení.

Sněhurka a sedm trpaslíků.

Dnešní pohádka ke Dni dětí v provedení amatérského divadelního souboru ze Staré Vsi se všem moc líbila. Děkujeme.

Druhé třídy na Hukvaldech.

Vzdělávací program Oborová pátračka je koncipován jako venkovní bádání, současně se však děti dostanou také k drobné manuální práci (kreativní tvoření) a někdy i zkoumání v laboratoři.

Kambodža – putování k tajemné hoře

Horo, otevři se! Duše našich předků, jež v hoře přebýváte, přijďte mezi nás!

Návštěva Dánska

Žáci 7. C nás dnes pozvali do Dánska v rámci celoškolního projektu Dny Evropy. Měli pro nás připravenou prezentaci, kvízy, osmisměrky a koutek s Legem. Vše bylo dokonalé a my děkujeme.

Moje maminka

Všem maminkám přejeme krásnou sváteční neděli.

Dravci

Dnes jsme se na školním hřišti seznámili s dravými ptáky. Odborný výklad a ukázky lovu se všem líbily.

Dobroty z listového těsta

Děkujeme maminkám za hojnou a chuťově výbornou reprezentaci naší třídy. Vše bylo dokonalé.