Hmyzí hotel – hlasování a vyhodnocení

Hmyzí hotel je uměle vytvořená skrýš pro užitečné druhy hmyzu. V rámci školního projektu všechny jednotlivé třídy takový vytvořili. Deváťáci tvořili společně se svými svěřenými prvňáčky.
Nejdříve se musel nasbírat potřebný materiál, kterým se hmyzí hotel vyplňuje. Pak zástupci jednotlivých tříd ve školní dílně hotel sestrojili, natřeli. Hmyzí hotely budou umístěny v okolí školy nebo v lese naší obce.
Ve středu 26. června zástupci školního parlamentu spolu s garantem Mgr. R. Krejčíčkem hlasovali o nejlépe vydařený hmyzí hotel. Rozhodování nebylo vůbec lehké, ale nakonec se na prvním místě umístila třída 4.B, na druhém místě 3. B a na třetím místě třída 4. A. Oceněny byly děti, které se na výrobě hotelu ve školní dílně nejvíce podílely.