Zahájení školního roku aneb „Hurá, už jsme druháci!“

Milí žáci, vážení rodiče, v pondělí 2. září začne nový školní rok. Jistě jste všichni odpočatí, plní zážitků a natěšení do školy, tak jako já. Přeji Vám hezký začátek a hodně úspěchů.

Organizace 1. týdne:

PONDĚLÍ: 8:00 – 8:45 hod Slavnostní zahájení školního roku v naší třídě. Po přivítání dostanou žáci ŽK a klíč od šatní skříňky. Ranní družina je v provozu od 6:00, a také od 8:45 hod po slavnostním přivítání. Výdej obědů od 11:45 do 13:00 hodin.

ÚTERÝ, STŘEDA: 8:00 – 11:40 hod Třídnické práce – přinést Prázdninový deník, vyplněnou ŽK str. 1, pouzdro, všechny sešity i Pracovní sešity, výkresy a krabici s pomůckami do VV, PV, svačinu, přezůvky

ČTVRTEK a další dny: Výuka již podle rozvrhu.

Dne 10. 9. 2024 od 15.00 do 16.30 hod proběhne ve vestibulu pavilonu B prezentace zájmových kroužků pro žáky všech ročníků. Vedle celé řady sportovních klubů se představí i kroužky zaměřené na vědu.