Společně za sny

Znáte nadané mladé lidi mezi svými žáky, studenty nebo svěřenci? Dejte jim šanci získat až 25 000 Kč na splnění jejich snu!

Kdo se může přihlásit?

• Nadaní studenti ve věku 12-21 let
  • Jednotlivec i neformální skupina studentů z Moravskoslezského kraje.

Jaké talenty hledáme?

• Umělecké – hudební, výtvarné, literární a filmové
  • Přírodovědné
  • V oblasti designu a technologií – soutěže, výstavy a realizace díla
  • Rádi také podpoříme realizaci studentských projektů – komunitní, ekologické i charitativní projekty

Jak se student do programu přihlásí?

• Je potřeba si důkladně pročíst Podmínky grantového programu Společně za sny 2024
  • Student se zaregistruje na webových stránkách: https://www.hyundai.grantys.cz/ a vyplní přihlášku v záložce „Výzvy“
  • Přihlášky do grantového programu je možné podávat kdykoli od 1.10. do 31.10.2024

Vybrány budou 4 nejzajímavější projekty, které následně podpoříme částkou celkem 100 000 Kč.

Podrobnější informace o grantovém programu najdete na našich webových stránkách Grantové programy – Hyundai Motor (hyundai-motor.cz), včetně kompletních podmínek pro Společně za sny 2024.

V případě jakýchkoli dotazů se na mě prosím neváhejte obrátit na e-mail jana.planickova@hyundai-motor.cz, případně na telefonním čísle +420 596 141 663.