Loučení devátých tříd

Dnes jsme spolu strávili poslední den v naší škole. Po komorním rozloučení se ve třídě a předání závěrečného vysvědčení, jsme se spolu s dalšími dvěma devátými třídami přemístili na školní zahradu, kde se tradičně koná loučení s ostatními vyučujícími a také s prvňáčky partnerských tříd. Každá třída měla připraven závěrečný projev, kytičku a drobné dárky pro své další vyučující. Pak následoval raut, který jsme mohli uspořádat díky příspěvku poskytnutého SRPŠ. Dnešní den se vydařil, a to včetně počasí, s kterým to zkraje dne nevypadalo vůbec dobře.

Všem, teď už svým bývalým, deváťákům přeji pohodové prázdniny plné hezkých zážitků. Načerpejte dostatek sil do další etapy života. Přeji vám, aby byla úspěšná a až se za námi přijdete podívat, měli jste se čím pochlubit.

Všem rodičům přeji ještě jednou krásné léto a také pohodovou dovolenou. Chtěla bych vám rovněž poděkovat za čtyřletou spolupráci.