Okresní kolo v orientačním běhu

Ve čtvrtek 23. května se dvanáct  žáků naší školy zúčastnilo  okresního kola v orientačním běhu. Konal se za příjemného letního počasí ve velmi pěkném přírodním prostředí kolem Areálu komunitního centra Všichni spolu v Ostravě Pustkovci. V orientačním běhu je nutná dobrá kondička a znalost čtení mapy. Závodník musí v co nejkratším čase najít v terénu kontroly, které má v mapě zakresleny. To se nejlépe z naší školy podařilo Kláře Urbánkové, která zvítězila v kategorii D9, třetí místo ve stejné kategorii obsadila Viktorie Hlobilová. Porazily dalších třináct soupeřek. Závodu se zúčastnilo kolem 70 žáků ve všech kategoriích. Výsledky: ORIS – Český svaz orientačních sportů (orientacnisporty.cz). Gratuluji k výbornému úspěchu a děkuji ostatním žákům za reprezentaci školy.