Volgiáda

Dne 16. listopadu 2023 se naše škola zúčastnila matematické soutěže Volgiáda, která se konala v prostorách Gymnázia v Ostravě – Zábřehu. Starobělácký tým reprezentovali čtyři páťáci. Celkový počet přihlášených škol byl třináct a klání trvalo jednu hodinu. Dětem se líbilo, že mohou sledovat na tabuli průběžné pořadí, jak se jim daří. V polovině zápolení viděli, že jsou na místě druhém. I přes hluk ostatních soutěžících a krátké doby na výpočty vybojovali naši žáci krásné páté místo a každý člen týmu za snahu obdržel hlavolam. Vedení školy moc děkuje našim reprezentantům za účast a týmovou spolupráci s hezkým výsledkem.

Na fotografii zleva: Jakub Strnadel, Martin Patrik Hořínek, Tomáš Kudělka, Nela Sofie Pilchová